71011

Hizmet Alanlarımız

WEB SİTE TASARIM FİYATLARI

SİS WEB TASARIM çözümleri ekonomik ve işlevseldir. Genele hazırlanmış içerik yönetim sistemlerinin özele uygulanması gibi hantal, amatör ve güvenlik açıkları doğuran sistemleri kullanmayan firmamız, tamamen site özel web site tasarımları, programlama çözümleri ve içerik yönetim sistemleri sunar.

Bu size defalarca yanlış uygulamalarla vakit ve para kaybı yaşamaksızın, internetin dinamik yapısı içerisinde hızlı nakit akışı sağlayan bir sisteme derhal kavuşmanın lüksünü sunar.

Eko, ticari ve şirket paketleri firmamız tarafından hazırlanmış olan hazır web siteleri olup özel tasarım istenildiğinde minimum kobi web paketi seçilmesi gerekmektedir.

Yönetim panelleri ve mobil site fiyatlara dahil değildir, standart panel ücreti ve mobil versiyon tasarım bedelinin yarısı olup istenilirse özel yönetim panelleri ve özel web uygulamaları tarafımızdan hazırlanarak siteye entegre edilecektir.

 

KDV dahil FİYATLAR İÇİB SORUNUZ.

 

EKO & TİCARİ WEB SİTE TASARIMLARI

Küçük ölçekli firmalar, online hizmet-ürün sunan veya pazarlayan freelance çalışanlar için oldukça uygun paketlerdir.Ayrıca büyük firmalar için de yeni ürünlerinin lansmanını yapabilecekleri, baskı maliyetlerini minimize ederek hızla çözüme ulaştıran alternatif bir platform olarak sunduğumuz tasarım paketleridir. Her ikisine de yönetim paneli eklenilebilir.

ŞİRKET WEB SİTE TASARIMLARI

Yeni firmalar, veya henüz web site tasarımı yaptırmamış şirketler için sunduğumuz hızlı ve efektif bir başlangıç web site tasarımıdır. Web üzerinden fazla bir beklentisi olmayan sektörler için de ideal bir kurumsal site olarak kullanılabilen site, hemen tüm ihtiyaçları karşılayacaktır. İstenilirse yönetim paneli, ürün modülü, makina parkı modülü vb. tüm uygulamalar kurulabilir.

 

KOBİ & E-TİCARET WEB SİTE TASARIMLARI

Küçük ve orta ölçekli ticari kuruluuşların web site tasarımı ihtiyacını karşılamaya yönelik sitemizde 10 sayfa web tasarım, ürünler veya makina parkı modülü entegre olarak bulunmaktadır. Yapısı oldukça dinamik olan siteye yönetim paneli ekleyerek sınırsız sayfa sayısına da ulaşmak mümkündür. Full SEO içeren paket özellikle büyümeyi ve pazar payını arttırmayı planlayan KOBİ ler için mükemmel bir fırsattır. Özel alışveriş sepeti uygulaması kolayca entegre edilir.

PORTAL WEB SİTE TASARIMLARI

Sektöründe iddalı olan, sektörel bilgi birikimini paylaşmak, prestijini artırırken portföyüne yeni bayiiler- distribütörler eklemek isteyen firma ve kuruluşlara özel web site tasarımıdır. Premium tasarım içerek pakete 20 sayfa web tasarım, özel tasarım ikon- maskotlar, özel bannerlar, kurumsal kimlik çalışması, logo çalışması, fotoğraf çekimleri ve içerik çalışmaları dahildir. Yönetim paneli eklenerek sınırsız sayfaya çıkartılabilir.

 


X