Şirketlerin Dikkatine

Türkiye'nin Web Sitesi Tasarım Merkezi. Hem Kaliteli Hem Ucuz!

Tüm Şirketlere Web Sitesi Yapma Zorunluluğu Geliyor!

Web sitesi, firma ya da kişilerin ürün ya da hizmetlerini internet ortamında tüm dünyaya tanıttığı, satış yaptığı ve müşterileriyle anlık iletişim kurabildiği bir platformdur. Günümüzde her şirketin bir internet sitesi bulunmaktadır. Teknoloji çağında, iyi bir web tasarımıyla kendinizin ya da firmanızın reklamını yaparak, olumlu bir kurumsal kimlik kazanmanızın yanında gelirlerinizi de artırabilirsiniz.

Kamuoyunda yeni yeni artan kaliteli içerikli web sayfası olgusu, şirketleri daha profesyonel, bilgi verici ve estetik yapıda web sayfası tasarımı yapmaya itmiştir. Biz de hedef kitleye direkt olarak ulaşabilmeniz için gerekli donanıma sahip web sayfalarınızı, yüksek kalitede web sayfaları tasarlıyoruz. Misyonumuz doğrultusunda, web hizmetini müşterilerimize uygun fiyatlarla sağlayıp, ucuz web sitesi yapımında ilk akla gelen firma olmak birinci hedefimizdir. 

Kaliteli Web Sitesinin Avantajlarını Bizimle Yakalayın

Profesyonel anlamda hazırlanmış bir internet sitesi ile dünya çapında milyonlarca insana ulaşabilir ve potansiyel müşterilerinizin sayısı arttırabilirsiniz. Ucuzwebsitesi.com.tr sayesinde istediğiniz hedef kitleye kaliteli, doğru içerikli internet sayfası ve tasarımıyla hitap edebilirsiniz. Tüm kriterlere uygun olarak hazırladığımız İNTERNET SAYFANIZ;

  • Potansiyel müşterilerinizin ve hedef kitlenizin, internet siteniz üzerinden ürünlerinize ve hizmetlerinize 7 gün 24 saat ulaşmasını,
  • Tüketicilerden anında geri bildirim alarak değerlendirme yapabilmenizi,
  • Ürün ve hizmetlerinizle ilgili teknik destek verebilmenizi,
  • Merak edilen sorulara anında cevaplayabilmenizi,
  • Satışlarınızı ve siparişlerinizi arttırmayı,
  • Ürün veya firma ile ilgili değişiklik olduğunda hemen duyurabilme imkânını,
  • Güncel, teknolojiyi takip eden firma imajını kazanmanızı sağlar.

Web Sitesi Artık Yasal Zorunluluk. 1000 TL’ye Sizin de Siteniz Olsun

Türk Ticaret Kanunun 1524. Maddesi ile birlikte her işletmenin bir sitesi olması zorunluğu, yasalaşarak yürürlüğe girdi. Türk ticaret yasası uyarınca tüm şirketlerin aktif olarak kullanması gereken internet sitesi için firmamız her bütçeye uygun alternatifler geliştirdi. Bu bağlamda Ekonomik, Standart, Gold paket seçeneklerimizle, sizin için sanal ortamda tanınacağınız, kaliteli ve güvenilir siteleri ucuza yapıyoruz!

Şirketimiz, tüm beklentileri karşılayan, özgün içerikli ve estetik tasarımlı web sitelerini uygun fiyata müşterilerine hazırlıyor. Siz de sadece 500 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabileceğiniz zengin içerikli ve kullanışlı bir site için daha fazla para ödemeyin!

 

X